Výroba samolepek na zeďPokud Vás žádná samolepka z nabídky internetových ani kamenných prodejen nezaujala, nebo máte-li speciální přání, jak by samolepky na zeď měly vypadat, můžete si je nechat vyrobit na míru, přesně podle Vašich představ a požadavků. Může se tak jednat např. o různé obrázky, texty nebo třeba samolepku vytvořenou z fotografie. Výroba samolepek na zeď na míru se často provádí i na zakázku pro velké firmy, které si takto originálně a netradičně mohou vyzdobit svoje obchodní prostory.

Jak se správně aplikují samolepky na zeď?

Máte už samolepky na zeď koupené, ale nejste si jistí, jak postupovat při jejich aplikaci? Samolepky na zeď jsou trochu jiné než obyčejné nálepky, takže je třeba být velmi opatrný, aby se obrázek zbytečně nepoškodil. Důležité je také to, aby povrch, na který samolepku nanášíme, byl suchý a hladký. Před aplikací tedy nejdříve zkontrolujeme zeď, zda je čistá a není na ní žádný prach ani nečistoty a připravíme si samolepku. Nejdříve z ní odstraníme spodní vrstvu a pak ji opatrně přilepíme na zeď. Některé samolepky mají ještě horní ochrannou vrstvu, kterou po aplikaci opatrně sloupneme. Výhodou je i to, že pokud bychom náhodou samolepku nalepili nakřivo, můžeme ji odlepit a přilepit znovu. Pokud se chystáte na aplikaci hodně velkých samolepek, je lepší provádět ji ve dvou lidech, zvláště pokud jde o samolepky přes celou stěnu. Odstranění samolepky na zeď je pak ještě snazší – stačí ji pouze jednoduše sloupnout. Zeď zůstane naprosto nepoškozená a čistá a nebude vůbec poznat, že na ní předtím byla samolepka.

 Do jakých místností se hodí samolepky na zeď?

Velkou výhodou samolepek na zeď je i to, že je lze použít prakticky v jakékoli místnosti Vašeho bytu či domu. Hodně oblíbené jsou zejména v dětských pokojíčcích, běžně se ale dávají i do ložnic, obývacích pokojů nebo kuchyní, ale výjimkou nejsou ani v koupelnách nebo na WC. Samolepky na zeď totiž drží na jakémkoli hladkém povrchu, takže záleží čistě na Vašem vkusu a přání.

Jakou mají samolepky na zeď velikost?

Samolepky na zeď se dělají v mnoha různých velikostech, od malinkých, které měří jen několik centimetrů, až po ty obrovské, které jsou přes celou zeď Vašeho pokoje. Při nákupu samolepek (zvláště těch velkých) si tak předem změřte, jaké má Váš pokoj rozměry, abyste nakonec nezjistili až doma, že jsou samolepky příliš velké.

Samolepky na zeď pro děti

K nejoblíbenějším samolepkám na zeď patří jednoznačně ty s dětskými motivy. Samolepky na zeď pro děti se dělají v mnoha různých provedeních a často bývají hodně barevné a veselé. Většinou se na nich objevují různé kreslené postavičky – v poslední době patří k těm nejprodávanějším Mimoni, dlouhodobě se pak hodně kupují samolepky na zeď s postavičkami od Walta Disneyho, jako je např. Mickey Mouse nebo kačer Donald. Z dalších dětských hrdinů se na nich vyskytuje např. Medvídek Pů, Hello Kitty, prasátko Pepina, z českých postaviček pak např. Krteček.

Jaké jsou největší výhody samolepek na zeď?

Samolepky na zeď mají oproti tradičním dekoracím, jako jsou tapety nebo vymalované zdi, spoustu výhod. Patří mezi ně především jejich krásný vzhled, možnost výběru z nepřeberného množství motivů, tvarů, barev a velikostí, jednoduchá aplikace a zároveň i snadné odstranění ze zdi, aniž by došlo k jejímu poškození nebo zašpinění. Samolepky na zeď jsou univerzálním doplňkem, který můžete použít skoro všude a hodí se i jako originální dárek pro děti i pro dospělé.


Reklama:


Aplikujte samolepky na zeď a změňte vzhled svého bytu.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!